Pakujemy bez plastiku

Czas realizacji zamówień: 2-7 dni

Szybka wysyłka za darmo od 150 zł

Koreański Sekret

Blithe, tak bije serce miasta

Marka Blithe wzięła sobie na cel zmianę w pielęgnacji skóry, ale również całego doświadczenia pielęgnacji dzięki “mądrym”, inteligentnym kosmetykom stworzonych na podstawie rzetelnych badań o stylu życiu kobiet w wielkich miastach.

Według badań Blithe 93% kobiet mieszkających w miastach uważa, że ich skóra jest wrażliwa. Niestety stres i szkodliwe środowisko, takie jak żółty i drobny pył oraz metale ciężkie powodują podrażnienia skóry, a także przyspieszają jej starzenie.

Właśnie dlatego marka Blithe postanowiła stworzyć nowy koncept „Anti-Polluaging” łączący w sobie walkę zarówno z zanieczyszczeniami jak i oznakami starzenia.

3-krokowa linia Blithe pod nazwą „City of Day”  promuje 3-etapową pielęgnację skóry oferującą odświeżenie, regenerację i dawkę energii, a technologia Anti-polluaging, czyli połaczenie działania antyzanieczyszczeniowgo i antystarzeniowego chroni skórę przed szkodliwymi czynnikami życia w mieście.

 

Idealny makijaż zaczyna się od zdrowej i odżywionej skóry

Linia INBETWEEN firmy Blithe została specjalnie zaprojektowana, tak aby stanowić idealną bazę pod makijaż.

INBETWEEN to hybryda, która łączy pielęgnację skóry i makijaż.

To produkty, które wykorzystują najlepsze składniki zapobiegające zanieczyszczeniom, a formuła kosmetyków poprawia trwałość i wygląd makijażu. 

 

Zobacz również:

Wróć do góry