Pakujemy bez plastiku

Czas realizacji zamówień: 2-7 dni

Szybka wysyłka za darmo od 150 zł

OŚWIADCZENIE

OŚWIADCZENIE OD NOWYCH WŁAŚCICIELI SKLEPU

Drodzy Klienci i Fani Koreańskiego Sekretu!

Chcieliśmy podzielić się z Wami kilkoma ważnymi informacjami odnośnie działania naszego sklepu i wyjaśnić wszystkie budzące wątpliwości kwestie, które nagromadziły się przez ostatnie miesiące.

Koreański Sekret to marka, która przez lata swojego istnienia zdążyła zbudować wokół siebie wspaniałą społeczność, a dostarczane przez nią produkty zawsze spełniały Wasze oczekiwania. Niestety w ostatnim czasie pojawiły się pewne problemy, a niektórzy z Was mogli poczuć się pokrzywdzeni z powodu anulowania swojego zamówienia lub nawet braku jego dostarczenia.

Najważniejszą informacją dla Was jest to, że absolutnie każda taka sytuacja zostanie wyjaśniona, a my zrobimy wszystko, by te problemy rozwiązać i raz na zawsze zapomnieć o tym przykrym epizodzie w działaniu naszego sklepu.

Informujemy, że z dniem 1.10.2023 r. stery w Koreańskim Sekrecie przejęli nowi właściciele, a marka rozpoczęła kolejny rozdział swojego istnienia. Mamy mnóstwo planów i pomysłów na rozwój, ale zanim zaczniemy je wdrażać, chcemy wyjaśnić wszystkie zaległe sprawy i jest to dla nas priorytet.

Od kilku tygodni działamy bardzo intensywnie, przeglądamy całą historię zamówień i odzywamy się do każdego, kto nie został należycie obsłużony lub nie otrzymał swojego zamówienia. Podchodzimy do każdej sprawy indywidualnie, zwracamy środki lub wysyłamy paczki, jeśli taka jest Wasza wola. Możecie być pewni, że nie pominiemy nikogo i każdy ostatecznie będzie zadowolony – zrobimy wszystko, by tak właśnie było.

Jeśli chcecie przyspieszyć ten proces, piszcie do nas na adres [e-mail]. Podajcie nam numer zamówienia i opiszcie krótko swoją sytuację, a my odpowiemy Wam najszybciej, jak tylko to możliwe.

Dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość, a także przepraszamy za wszystkie niedogodności, które Was spotkały. Mamy nadzieję, że Koreański Sekret odzyska Wasze zaufanie i będziecie mogli razem z nami tworzyć zupełnie nową, piękną historię tej marki.

Serdecznie Was pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu!

Nowi właściciele Koreańskiego Sekretu!

화아팅 :heart: Hwaiting!

Wróć do góry