Opis
COSRX Balancium Comfort Ceramide Cream to nawilżający krem stworzony z myślą o pielęgnacji wrażliwej i suchej skóry. Jego formuła oparta jest na ceramidach, które pomagają w odbudowie naturalnej bariery skórnej. Dodatkowo zatrzymuje wilgoć, co przyczynia się do długotrwałego nawilżenia.
Krem zawiera również składniki łagodzące, takie jak ekstrakty roślinne. Pomagają one zmniejszyć podrażnienia i zaczerwienienia, sprawiając, że skóra staje się bardziej komfortowa. Jego lekka, ale bogata konsystencja szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu, co czyni go odpowiednim do codziennego stosowania.
Dzięki właściwościom regenerującym i ochronnym, COSRX Balancium Comfort Ceramide Cream 80g jest idealnym rozwiązaniem dla osób z cerą wrażliwą, skłonną do alergii czy podrażnień. Regularne stosowanie może poprawić ogólny wygląd skóry, nadając jej zdrowy i promienny wygląd.
Sposób użycia: Nałóż odpowiednią ilość kremu na twarz i szyję, a następnie delikatnie wklep dla lepszego wchłonięcia.
Pojemność: 80 g
Skład: Centella Asiatica Leaf Water, Butylene Glycol, Glycerin, Helianthus Annuus Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Betaine, 1,2-Hexanediol, Hydrogenated Lecithin, Cetearyl Olivate, Ceramide NP, Sorbitan Olivate, Elaeis Guineensis oil, Sucrose Distearate, Beeswax, Cyclomethicone, Elaeis Guineensis Kernel Oil, Ethylhexylglycerin, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Ethyl Hexanediol, Dipropylene Glycol, Cassia Obtusifolia Seed Extract, Glyceryl Stearate, Panthenol, Niacinamide, Parfum, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, Sorbitan Isostearate, Polysorbate 60, Asiaticoside, Aqua/Water, Asiatic Acid, Madecassic Acid, Limonene, Linalool.
Świetny wybór, na pewno jeszcze tu wrócę.
Rewelacyjny produkt który naprawdę działa! Skóra po nim wygląda zdrowo i czuje się świetnie.
Nie mogę się bez niego obejść.
Bardzo dobrze zapakowane, dostawa błyskawiczna.
Wspaniały na każdą okazję.