Ta mieszanka oleju morskiego i glinki bentonitowej pochodzącej z Kanady zdziała cuda na Twojej twarzy! Wielofunkcyjny produkt, który natychmiastowo eliminuje nadmiar sebum, zaskórniki, makijaż i martwe komórki naskórka z powierzchni skóry oraz dogłębnie oczyszcza pory, pozostawiając skórę czystą i odświeżoną. Idealny dla każdego typu cery, a szczególnie dla tłustej i mieszanej skóry przez swoje właściwości oczyszczające oraz odżywiające.
Sposób użycia: Używaj 1-2 razy w tygodniu (może być stosowana jako produkt w etapie oczyszczania) aby dokładnie oczyścić twarz z makijażu i zanieczyszczeń. Dzięki zawartości naturalnych drobinek, kosmetyk ma również działanie złuszczające.
Nałóż grubą warstwę produktu na suchą skórę i delikatnie masuj, a zobaczysz jak glinka zmienia się w piankę. Spłucz letnią wodą.
Pojemność: 120g
Zwroty przyjmujemy bez żadnych problemów.
Na poinformowanie nas o chęci odesłania towaru masz aż 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
Wysyłamy obecnie blisko 95% produktów. Normalnie wysyłamy paczki za darmo, jednak ze względu na epidemię istnieje obecnie możliwość wysyłki paczek wyłącznie poleconych, priorytetowych z numerem śledzenia. Koszt przesyłki wynosi 14 złotych. Do darmowych przesyłek powrócimy po unormowaniu sytuacji międzynarodowej w lotnictwie.
Obecnie produkty wysyłamy na teren Polski, UK i Niemiec.
Dostawa każdego zamówienia jest przez nas gwarantowana. Masz 100% pewności, że otrzymasz zamówione kosmetyki lub zwrot pieniędzy w przypadku jakichkolwiek problemów. Więcej informacji na temat gwarancji znajdziesz klikając tutaj.