Szukaj

Produkty

Kategorie

Kolekcje

Producenci

Brak wyników

Regulamin

REGULAMIN PLATFORMY INTERNETOWEJ koreanskisekret.pl

Ta strona jest obsługiwana przez WE ARE SO LTD. W całej witrynie terminy „my”, „nas” i „nasz” odnoszą się do WE ARE SO LTD. WE ARE SO LTD oferuje tę stronę internetową, w tym wszystkie informacje, narzędzia i usługi dostępne dla użytkownika na tej stronie, pod warunkiem zaakceptowania wszystkich warunków i zasad tutaj podanych.

Odwiedzając naszą stronę i / lub kupując coś od nas, angażujesz się w naszą „Usługę” i zgadzasz się na przestrzeganie następujących warunków („Warunki świadczenia usług”, „Warunki”), w tym dodatkowych warunków i zasad wymienione w niniejszym dokumencie i / lub dostępnych za pomocą hiperłącza. Niniejsze Warunki świadczenia usług mają zastosowanie do wszystkich użytkowników witryny.

Przeczytaj uważnie niniejsze Warunki świadczenia usług przed uzyskaniem dostępu do naszej strony internetowej lub korzystaniem z niej. Uzyskując dostęp do dowolnej części witryny lub korzystając z niej, wyrażasz zgodę na przestrzeganie niniejszych Warunków świadczenia usług. Jeśli nie zgadzasz się ze wszystkimi warunkami niniejszej umowy, możesz nie mieć dostępu do strony internetowej ani korzystać z oferowanych na tej stronie usług.

Wszelkie nowe funkcje, usługi lub narzędzia dodane do naszej strony internetowej podlegają również Warunkom świadczenia usług. W każdej chwili możesz przejrzeć najnowszą wersję Warunków na tej stronie. Zastrzegamy sobie prawo do aktualizacji, zmiany lub wymiany dowolnej części niniejszych Warunków świadczenia usług poprzez opublikowanie aktualizacji i / lub zmian na naszej stronie internetowej. Twoim obowiązkiem jest okresowe sprawdzanie tej strony pod kątem zmian. Dalsze korzystanie z witryny lub dostęp do niej po opublikowaniu jakichkolwiek zmian stanowi akceptację tych zmian.SEKCJA 1 - OGÓLNE WARUNKI KORZYSTANIA ZE STRONY INTERNETOWEJ

Wyrażając zgodę na niniejsze Warunki świadczenia usług, oświadczasz, że jesteś pełnoletni w swoim kraju lub stanie zamieszkania.

Nie możesz korzystać z naszych produktów w celach niezgodnych z prawem lub nieautoryzowanych, a także, w trakcie korzystania z Usługi, naruszać jakichkolwiek przepisów obowiązujących w Twojej jurysdykcji (w tym między innymi praw autorskich).

Naruszenie któregokolwiek z Warunków spowoduje natychmiastowe zakończenie świadczenia Usług.SEKCJA 2 - OGÓLNE WARUNKI

Zastrzegamy sobie prawo do odmowy świadczenia usługi komukolwiek, z dowolnego powodu w dowolnym momencie.

Twoje dane mogą być przesyłane naszym partnerom w celu realizacji zamówienia i obejmują transmisje w różnych sieciach. Informacje o dotyczące płatności są zawsze szyfrowane podczas przesyłania przez sieć i nie są udostępniane innym podmiotom, jeśli nie jest to konieczne do realizacji zamówienia i pobrania płatności.

Użytkownik zgadza się nie powielać, kopiować, sprzedawać, odsprzedawać ani wykorzystywać żadnej części strony internetowej bez naszej wyraźnej pisemnej zgody .

Nagłówki użyte w niniejszej umowie zostały zamieszczone wyłącznie dla wygody i nie będą ograniczać ani w żaden inny sposób wpływać na niniejsze Warunki.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić użytkownikom dostęp do treści i pomocy w języku którym się posługują. Nie wszystkie komunikaty mogły zostać przetłumaczone na używany przez Ciebie język, a komunikacja z naszym zespołem obsługi klienta w niektórych przypadkach może wymagać użycia języka angielskiego.


SEKCJA 3 - DOKŁADNOŚĆ, KOMPLETNOŚĆ I AKTUALNOŚĆ INFORMACJI

Nie ponosimy odpowiedzialności, jeśli informacje udostępnione na tej stronie nie są dokładne, kompletne lub aktualne. Materiały na tej stronie mają wyłącznie charakter ogólny i nie należy się na nich opierać ani wykorzystywać ich jako jedynej podstawy do podejmowania decyzji bez korzystania z podstawowych, dokładniejszych, pełniejszych lub bardziej aktualnych źródeł informacji. Wszelkie poleganie na materiałach na tej stronie odbywa się na własne ryzyko.

Ta strona może zawierać pewne informacje historyczne. Informacje historyczne niekoniecznie są aktualne i służą wyłącznie do celów informacyjnych. Zastrzegamy sobie prawo do modyfikowania zawartości tej witryny w dowolnym momencie, ale nie mamy obowiązku aktualizowania żadnych informacji na naszej stronie. Zgadzasz się, że Twoim obowiązkiem jest monitorowanie zmian na naszej stronie.

SEKCJA 4 - ZMIANY USŁUG I CENY

Ceny naszych produktów mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Zastrzegamy sobie prawo do modyfikowania lub zaprzestania świadczenia Usługi (lub jakiejkolwiek jej części lub treści) w dowolnym momencie bez uprzedzenia.

Nie będziemy ponosić odpowiedzialności wobec ciebie lub jakiejkolwiek strony trzeciej za jakiekolwiek modyfikacje, zmiany cen, zawieszenie lub zaprzestanie świadczenia Usługi.SEKCJA 5 - PRODUKTY I USŁUGI

Niektóre produkty lub usługi mogą być dostępne wyłącznie online za pośrednictwem strony internetowej. Te produkty lub usługi mogą mieć ograniczone ilości i podlegają zwrotowi lub wymianie wyłącznie zgodnie z naszą Polityką zwrotów.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wyświetlać jak najdokładniej kolory i obrazy oferowanych przez sprzedawców produktów, które pojawiają się na stronie internetowej. Nie możemy zagwarantować, że wyświetlanie dowolnego koloru na monitorze komputera będzie dokładne.

Zastrzegamy sobie prawo, ale nie jesteśmy zobowiązani, do ograniczenia sprzedaży naszych produktów lub usług do dowolnej osoby, regionu geograficznego lub jurysdykcji. Możemy skorzystać z tego prawa w poszczególnych przypadkach. Zastrzegamy sobie prawo do ograniczenia ilości oferowanych przez nas produktów lub usług. Wszystkie opisy produktów lub ceny produktów mogą ulec zmianie w dowolnym momencie bez uprzedzenia, według naszego własnego uznania. Zastrzegamy sobie prawo do zaprzestania świadczenia usługi w dowolnym momencie. Każda oferta usługi złożona na tej stronie jest nieważna tam, gdzie jest zabroniona.

Nie gwarantujemy, że jakość jakichkolwiek produktów, usług, informacji lub innych materiałów zakupionych lub uzyskanych przez Ciebie spełni Twoje oczekiwania lub że wszelkie błędy w Usłudze zostaną poprawione.

WE ARE SO LTD nie ponosi odpowiedzialności za formalności celne, dodatkowe opłaty oraz nie dokonuje żadnych czynności związanych z cłem lub importowaniem zamówionych produktów lub usług. W każdym przypadku stroną odpowiedzialną za spełnienie wszelkich wymogów związanych z importem produktów lub usług jest kupujący.

SEKCJA 6 - DOKŁADNOŚĆ INFORMACJI O ZAMÓWIENIACH

Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia każdego zamówienia, które złożysz u nas. Możemy, według własnego uznania, ograniczyć lub anulować zakupione ilości na osobę, gospodarstwo domowe lub zamówienie. Ograniczenia te mogą obejmować zamówienia złożone przez to samo konto klienta, tę samą kartę kredytową i / lub zamówienia korzystające z tego samego adresu rozliczeniowego i / lub wysyłkowego. W przypadku zmiany lub anulowania zamówienia możemy podjąć próbę powiadomienia Cię, kontaktując się z adresem e-mail i / lub adresem rozliczeniowym / numerem telefonu podanym w momencie składania zamówienia. Zastrzegamy sobie prawo do ograniczenia lub zakazania zamówień, które według naszego wyłącznego osądu wydają się być składane przez dealerów, odsprzedawców lub dystrybutorów.

Zgadzasz się podać aktualne, pełne i dokładne informacje o zakupie i koncie dla wszystkich zakupów dokonanych w naszym sklepie. Zgadzasz się niezwłocznie aktualizować swoje konto i inne informacje, w tym adres e-mail i numery kart kredytowych oraz daty ważności, abyśmy mogli sfinalizować Twoje transakcje i skontaktować się z Tobą w razie potrzeby.


SEKCJA 7 - PRZEDMIOT UMOWY ORAZ WARUNKI DOSTAWY

Składając zamówienie na stronie www.koreanskisekret.pl, zgadzasz się, aby WE ARE SO LTD zamówiło wskazane przez Ciebie produkty, w Twoim imieniu, na Twoją rzecz oraz na Twój adres, jednocześnie płacąc opłatę za zamówiony produkt. Oznacza to, że nasza firma jest tylko pośrednikiem w umowie kupna zawartej między Tobą a sprzedawcą produktu z siedzibą na terenie Korei Południowej.

Wszystkie produkty są wysyłane z Korei Południowej, a maksymalny czas dostawy wynosi 35 dni roboczych od daty wysyłki.

Nie jesteśmy sprzedawcą zamówionych przez Ciebie produktów - prawdziwymi sprzedawcami są dystrybutorzy, do których przesyłamy Twoje zamówienie.

Więcej informacji na temat dostawy i czasu jej trwania można znaleźć w zakładce Dostawa.

SEKCJA 8 - LINKI STRON TRZECICH

Niektóre treści, produkty i usługi dostępne za pośrednictwem naszego Serwisu mogą zawierać materiały stron trzecich.

Linki stron trzecich na tej stronie mogą przekierowywać cię na strony osób trzecich, które nie są z nami powiązane. Nie ponosimy odpowiedzialności za badanie lub ocenę treści lub dokładności i nie gwarantujemy ani nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek materiały lub strony internetowe osób trzecich, ani za inne materiały, produkty lub usługi stron trzecich.

Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody związane z zakupem lub korzystaniem z towarów, usług, zasobów, treści lub jakichkolwiek innych transakcji dokonywanych w związku z witrynami stron trzecich. Dokładnie zapoznaj się z zasadami i praktykami stron trzecich i upewnij się, że je rozumiesz, zanim przystąpisz do jakiejkolwiek transakcji. Reklamacje, roszczenia, obawy lub pytania dotyczące produktów podmiotów zewnętrznych należy kierować do podmiotów zewnętrznych.

SEKCJA 9 - UWAGI UŻYTKOWNIKA, INFORMACJE ZWROTNE I INNE

Jeśli na nasze żądanie wyślesz określone zgłoszenia (na przykład zgłoszenia konkursowe) lub bez prośby od nas wyślesz kreatywne pomysły, sugestie, propozycje, plany lub inne materiały, zarówno online, pocztą elektroniczną, pocztą, jak i w inny sposób (łącznie „komentarze”), zgadzasz się, że możemy w dowolnym momencie, bez ograniczeń, edytować, kopiować, publikować, rozpowszechniać, tłumaczyć i w inny sposób wykorzystywać w dowolnym medium wszelkie komentarze, które nam przekazujesz. Jesteśmy i nie będziemy zobowiązani (1) do zachowania poufności jakichkolwiek komentarzy; (2) do wypłaty odszkodowania za wszelkie komentarze; lub (3) odpowiedzi na wszelkie komentarze.

Możemy, ale nie jesteśmy zobowiązani do monitorowania, edytowania lub usuwania treści, które według własnego uznania są niezgodne z prawem, obraźliwe, grożące, zniesławiające, pornograficzne, obsceniczne lub w inny sposób budzą zastrzeżenia lub naruszają własność intelektualną stron lub niniejsze Warunki świadczenia usług .

Zgadzasz się, że twoje komentarze nie będą naruszać jakichkolwiek praw stron trzecich, w tym praw autorskich, znaków towarowych, prywatności lub innych praw osobistych lub własności. Ponadto zgadzasz się, że Twoje komentarze nie będą zawierać zniesławiających lub w inny sposób niezgodnych z prawem, obraźliwych lub obscenicznych materiałów, ani zawierać wirusów komputerowych lub innego złośliwego oprogramowania, które mogłyby w jakikolwiek sposób wpłynąć na działanie Usługi lub powiązanych stron internetowych. Nie możesz używać fałszywego adresu e-mail, udawać, że jesteś kimś innym niż jesteś, ani w inny sposób wprowadzać w błąd nas lub osoby trzecie co do pochodzenia jakichkolwiek komentarzy. Ponosisz wyłączną odpowiedzialność za wszelkie komentarze i ich dokładność. Nie bierzemy żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek komentarze zamieszczone przez Ciebie lub osoby trzecie.

SEKCJA 10 - INFORMACJE OSOBISTE

Przekazanie danych osobowych za pośrednictwem sklepu podlega naszej polityce prywatności. Kliknij, aby zobaczyć naszą Politykę prywatności.

SEKCJA 11 - BŁĘDY, NIEŚCISŁOŚCI I POMINIĘCIA

Czasami na naszej stronie lub w Usłudze mogą znajdować się informacje, które zawierają błędy typograficzne, nieścisłości lub przeoczenia, które mogą odnosić się do opisów produktów, cen, promocji, ofert, kosztów wysyłki produktów, czasów transportu i dostępności. Zastrzegamy sobie prawo do poprawiania wszelkich błędów, nieścisłości lub przeoczeń oraz do zmiany lub aktualizacji informacji lub anulowania zamówień, jeśli jakiekolwiek informacje w Serwisie lub na dowolnej powiązanej stronie internetowej są niedokładne w dowolnym momencie bez uprzedzenia (w tym po złożeniu zamówienia) .

Nie zobowiązujemy się do aktualizacji, zmiany ani wyjaśnienia informacji w Serwisie ani na żadnej powiązanej stronie internetowej, w tym między innymi informacji o cenach, z wyjątkiem przypadków wymaganych przez prawo.

Dla wygody użytkowników niniejsza strona została przetłumaczona z języka angielskiego. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby tłumaczenie było możliwie najbardziej dokładne i pozbawione nieścisłości.SEKCJA 12 - ZABRONIONE ZASTOSOWANIA

Oprócz innych zakazów określonych w Warunkach świadczenia usług zabronione jest korzystanie z witryny lub jej treści: (a) w jakimkolwiek niezgodnym z prawem celu; (b) w celu nakłaniania innych do wykonywania jakichkolwiek nielegalnych działań; (c) w celu naruszenia jakichkolwiek międzynarodowych, federalnych, regionalnych lub stanowych przepisów, zasad lub lokalnych rozporządzeń; (d) z naruszeniem naszego prawa własności intelektualnej lub prawa własności intelektualnej innych osób; (e) w celu nękania, wykorzystywania, obrażania, szkodzenia, zniesławiania, oszczerstwa, dyskredytowania, zastraszania lub dyskryminowania ze względu na płeć, orientację seksualną, religię, pochodzenie etniczne, rasę, wiek, pochodzenie narodowe lub niepełnosprawność; (f) w celu przedstawienia fałszywych lub wprowadzających w błąd informacji; (g) w celu przesyłania lub wysyłania wirusów lub innego rodzaju złośliwego kodu, który będzie lub może zostać wykorzystany w jakikolwiek sposób, który wpłynie na funkcjonalność lub działanie Usługi lub dowolnej powiązanej strony internetowej, innych stron internetowych lub Internetu; (h) w celu gromadzenia lub śledzenia danych osobowych innych osób; (i) w celu spamowania, phishingu; (j) w jakimkolwiek nieprzyzwoitym lub niemoralnym celu; lub (k) w celu ingerowania lub obchodzenia zabezpieczeń funkcji Serwisu lub dowolnej powiązanej strony internetowej, innych stron internetowych lub Internetu. Zastrzegamy sobie prawo do zakończenia korzystania z Usługi lub powiązanych stron internetowych z powodu naruszenia któregokolwiek z zabronionych zastosowań.

SEKCJA 13 - WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI Z TYTUŁU GWARANCJI; OGRANICZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI

Nie gwarantujemy, że korzystanie z naszej usługi będzie nieprzerwane, terminowe, bezpieczne lub wolne od błędów.

Zgadzasz się, że od czasu do czasu możemy usunąć usługę na czas nieokreślony lub anulować usługę w dowolnym momencie bez powiadomienia.

Wyraźnie zgadzasz się, że korzystasz z usługi na własne ryzyko. Usługa oraz wszystkie produkty i usługi dostarczane do Ciebie za pośrednictwem strony internetowej są (z wyjątkiem przypadków wyraźnie przez nas określonych) świadczone „w stanie, w jakim się znajdują” i „są dostępne” do użytku, bez jakiejkolwiek reprezentacji, gwarancji lub warunków jakiegokolwiek rodzaju, wyraźnych lub dorozumiane, w tym wszelkie dorozumiane gwarancje lub warunki dotyczące wartości handlowej, jakości handlowej, przydatności do określonego celu, trwałości, tytułu i braku naruszenia.

W żadnym wypadku WE ARE SO LTD, nasi dyrektorzy, członkowie kierownictwa, pracownicy, podmioty stowarzyszone, agenci, kontrahenci, stażyści, dostawcy, usługodawcy lub licencjodawcy nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody, straty, roszczenia lub jakiekolwiek bezpośrednie, pośrednie, przypadkowe, karne jakiegokolwiek rodzaju, w tym między innymi utraconych zysków, utraconych dochodów, utraconych oszczędności, utraty danych, kosztów wymiany lub podobnych szkód, czy to wynikających z umowy, czynu niedozwolonego (w tym zaniedbania), odpowiedzialności lub w inny sposób , wynikający z korzystania z dowolnej usługi lub produktów zakupionych przy użyciu usługi, lub z jakichkolwiek innych roszczeń związanych w jakikolwiek sposób z korzystania z usługi lub dowolnego produktu, w tym, między innymi, błędów lub pominięć w jakichkolwiek treściach lub jakiekolwiek straty lub szkody jakiegokolwiek rodzaju powstałej w wyniku korzystania z usługi lub jakiejkolwiek treści (lub produktu) opublikowanej, przesłanej lub w inny sposób udostępnionej za pośrednictwem usługi, nawet jeśli zostanie o tym poinformowana. Ponieważ niektóre stany lub jurysdykcje nie zezwalają na wyłączenie lub ograniczenie odpowiedzialności za szkody wynikowe lub przypadkowe, w takich stanach lub jurysdykcjach nasza odpowiedzialność będzie ograniczona w maksymalnym zakresie dozwolonym przez prawo.

SEKCJA 14 - ODSZKODOWANIE

Użytkownik zgadza się zwolnić z odpowiedzialności, bronić i chronić firmę WE ARE SO LTD oraz jej spółkę dominującą, spółki zależne, stowarzyszone, partnerów, urzędników, dyrektorów, agentów, wykonawców, licencjodawców, usługodawców, podwykonawców, dostawców, stażystów i pracowników przed wszelkimi roszczeniami lub żądaniami, w tym uzasadnionymi kosztami obsługi prawnej, zgłoszonymi przez jakąkolwiek osobę trzecią z powodu lub w wyniku naruszenia przez użytkownika niniejszych Warunków Użytkowania Serwisu lub dokumentów przez niego włączonych przez hiperłącza, lub naruszenia przez użytkownika jakichkolwiek przepisów prawa lub praw osoby trzeciej.

SEKCJA 15 - KLAUZULA SALWATORYJNA

W przypadku, gdy którekolwiek z postanowień niniejszych Warunków Użytkowania Serwisu zostanie uznane za niezgodne z prawem, nieważne lub niewykonalne, postanowienie takie będzie mimo wszystko wykonalne w najszerszym zakresie dozwolonym przez obowiązujące prawo, a niewykonalna część zostanie uznana za oddzieloną od niniejszych Warunków Użytkowania Serwisu, takie ustalenie nie będzie miało wpływu na ważność i wykonalność pozostałych postanowień.


SEKCJA 16 - ROZWIĄZANIE UMOWY

Zobowiązania stron zaciągnięte przed datą rozwiązania umowy pozostają w mocy po rozwiązaniu niniejszej umowy dla wszystkich celów.

Niniejsze Warunki świadczenia usług obowiązują, dopóki nie zostaną wypowiedziane przez Ciebie lub przez nas. Możesz wypowiedzieć niniejsze Warunki świadczenia usług w dowolnym momencie, powiadamiając nas, że nie chcesz już korzystać z naszych Usług lub gdy przestaniesz korzystać z naszej witryny.

Jeśli według naszego wyłącznego osądu nie wywiążesz się lub podejrzewamy, że nie wywiązałeś się z któregokolwiek warunku lub postanowienia niniejszych Warunków świadczenia usług, możemy również rozwiązać niniejszą umowę w dowolnym momencie bez powiadomienia i będziesz ponosić odpowiedzialność za wszelkie należne kwoty do daty wypowiedzenia włącznie; i / lub odpowiednio może odmówić Ci dostępu do naszych Usług (lub dowolnej ich części).

SEKCJA 17 - CAŁA UMOWA

Niewykonanie przez nas jakiegokolwiek prawa lub postanowienia niniejszych Warunków świadczenia usług nie stanowi zrzeczenia się tego prawa lub postanowienia.

Niniejsze Warunki świadczenia usług oraz wszelkie zasady lub reguły operacyjne zamieszczone przez nas na tej stronie lub w odniesieniu do Usługi stanowią całość umowy i porozumienia między Tobą a nami i regulują korzystanie z Usługi, zastępując wszelkie wcześniejsze lub równoczesne umowy, komunikację i propozycje, zarówno w formie ustnej, jak i pisemnej, między tobą a nami (w tym między innymi wcześniejszymi wersjami Warunków świadczenia usług).

Wszelkie niejasności w interpretacji niniejszych warunków świadczenia usług nie będą interpretowane przeciwko stronie redakcyjnej.


SEKCJA 18 - INFORMACJE DLA KLIENTÓW SPOZA STANÓW ZJEDNOCZONYCH: KWESTIE CELNE ORAZ REGIONALNE PRZEPISY DOTYCZĄCE PRODUKTÓW


Katalog produktów oferowanych do zamówienia u współpracujących z nami sprzedawców dostępnych na Stronie obejmuje tysiące produktów, a dostępność produktów stale się zmienia i jest aktualizowana. Klienci WE ARE SO LTD znajdują się w różnych częściach świata. W związku z tym nie jest praktycznie możliwe, aby WE ARE SO LTD potwierdziło, czy import i sprzedaż któregokolwiek z tych produktów może być sprzeczna z obowiązującymi wyłącznymi prawami do dystrybucji lokalnej lub w inny sposób stanowić naruszenie lokalnego prawa, w tym przepisów dotyczących bezpieczeństwa produktów i innych przepisów.

WE ARE SO LTD dokłada wszelkich starań, aby zapewnić, że dostępne za pośrednictwem tej strony i sprzedawane przez kontrahentów produkty są autentyczne i zgodne z prawem. Import i sprzedaż niektórych produktów oferowanych na stronie internetowej może jednak nie być dozwolona we wszystkich krajach ze względu na lokalne przepisy celne, lokalne prawa autorskie i prawa do znaków towarowych oraz inne lokalne przepisy prawne. Ponadto, produkty dostępne na stronie mogą nie spełniać wymogów bezpieczeństwa produktów lub innych przepisów we wszystkich krajach.

Kupując produkt za pośrednictwem strony internetowej, użytkownik zgadza się, że zakup i import takiego produktu jest zgodny z prawem kraju, do którego zwrócił się do WE ARE SO LTD o zlecenie zamówienia i przesłanie produktu, oraz zgadza się, że będzie uważany za jedynego "Importera" i "Pierwszego dystrybutora" produktu do takiego kraju dla wszystkich celów, w tym przepisów celnych, praw autorskich i praw dotyczących znaków towarowych oraz przepisów dotyczących bezpieczeństwa produktu. Użytkownik przyjmuje do wiadomości i zgadza się, że rola WE ARE SO LTD ogranicza się do zamawiania produktów dostępnych w Korei Południowej od tamtejszych lokalnych sprzedawców i udostępnienia możliwości złożenia zlecenia zamówienia produktów za pośrednictwem strony internetowej w celu ich zakupu w Korei Południowej oraz w celu importu do kraju użytkownika, do którego zwrócił się do WE ARE SO LTD w celu wysyłki produktów. W żadnym wypadku WE ARE SO LTD lub jakakolwiek inna strona powiązana z WE ARE SO LTD nie będzie stroną importu takich produktów, ani też nie będzie odpowiedzialna za jakąkolwiek odpowiedzialność wynikającą z prawa jakiegokolwiek kraju innego niż Stany Zjednoczone z jakiegokolwiek powodu, w tym importu i sprzedaży produktów oferowanych przez sprzedawców, przepisów celnych, zatrzymań i konfiskat, praw autorskich i praw dotyczących znaków towarowych oraz przepisów dotyczących bezpieczeństwa produktów.

SEKCJA 19 - PRAWO WŁAŚCIWE

Niniejsze Warunki świadczenia usług oraz wszelkie odrębne umowy, na mocy których świadczymy Ci Usługi, podlegają prawu stanu Delaware, USA i są interpretowane zgodnie z prawem stanu Delaware zgodnie z adresem spółki: 16192 Coastal Highway, Lewes, DE 19958, USA.

SEKCJA 20 - ZMIANY WARUNKÓW USŁUGI

W każdej chwili możesz przejrzeć najnowszą wersję Warunków korzystania z usługi na tej stronie.

Zastrzegamy sobie prawo, według naszego wyłącznego uznania, do aktualizacji, zmiany lub wymiany dowolnej części niniejszych Warunków świadczenia usług poprzez publikowanie aktualizacji i zmian na naszej stronie internetowej. Twoim obowiązkiem jest okresowe sprawdzanie naszej witryny pod kątem zmian. Dalsze korzystanie lub dostęp do naszej strony internetowej lub Usługi po opublikowaniu jakichkolwiek zmian w niniejszych Warunkach świadczenia usług oznacza akceptację tych zmian.

SEKCJA 21 - INFORMACJE KONTAKTOWE

Pytania dotyczące warunków korzystania z usługi należy przesyłać na adres hello@koreanskisekret.pl Koszyk

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów