Zawiera kompleks Vita-8, ekstrakty roślinne i patyczki Matatabi, aby nadać skórze blasku i wyrównać jej koloryt.
Roślinne składniki oraz wino poprawiają ogólny stan skóry, nawilżają oraz nadają blasku.
Sposób użycia: Nałóż odpowiednią ilość produktu na twarz i szyję, a następnie delikatnie wklep dla lepszego wchłonięcia.
Pojemność:40ml
Zwroty przyjmujemy bez żadnych problemów.
Na poinformowanie nas o chęci odesłania towaru masz aż 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
Wysyłamy obecnie blisko 95% produktów. Normalnie wysyłamy paczki za darmo, jednak ze względu na epidemię istnieje obecnie możliwość wysyłki paczek wyłącznie poleconych, priorytetowych z numerem śledzenia. Koszt przesyłki wynosi 14 złotych. Do darmowych przesyłek powrócimy po unormowaniu sytuacji międzynarodowej w lotnictwie.
Obecnie produkty wysyłamy na teren Polski, UK i Niemiec.
Dostawa każdego zamówienia jest przez nas gwarantowana. Masz 100% pewności, że otrzymasz zamówione kosmetyki lub zwrot pieniędzy w przypadku jakichkolwiek problemów. Więcej informacji na temat gwarancji znajdziesz klikając tutaj.