Urban Eco Harakeke Root Toner to jedwabisty tonik, który delikatnie otacza zrogowaciałą i suchą skórę głębokim nawilżeniem pochądzącym z ekstraktu z nowozelandzkiego lnu.
Tonik zawiera 87% ekstraktu z nowozelandzkiego lnu, a do tego ekstrakt z jego liści i olej z jego nasion. To połączenie wygładza i koi skórę.
Sposób użycia: Wylej odpowiednią ilość produktu na dłonie i wklep w twarz lub użyj płatka kosmetycznego.
Pojemność:180ml
Zwroty przyjmujemy bez żadnych problemów.
Na poinformowanie nas o chęci odesłania towaru masz aż 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
Wysyłamy obecnie blisko 95% produktów. Normalnie wysyłamy paczki za darmo, jednak ze względu na epidemię istnieje obecnie możliwość wysyłki paczek wyłącznie poleconych, priorytetowych z numerem śledzenia. Koszt przesyłki wynosi 14 złotych. Do darmowych przesyłek powrócimy po unormowaniu sytuacji międzynarodowej w lotnictwie.
Obecnie produkty wysyłamy na teren Polski, UK i Niemiec.
Dostawa każdego zamówienia jest przez nas gwarantowana. Masz 100% pewności, że otrzymasz zamówione kosmetyki lub zwrot pieniędzy w przypadku jakichkolwiek problemów. Więcej informacji na temat gwarancji znajdziesz klikając tutaj.