Pakujemy bez plastiku

Czas realizacji zamówień: 2-7 dni

Szybka wysyłka za darmo od 150 zł

Koreański Sekret

Krave Beauty, nowe spojrzenie na pielęgnację

Marka Krave Beauty jest wschodzącą rewolucją. Podczas gdy inne firmy nawołują do kupna kolejnych cudotwórczych produktów, kremów zmieniających życie i kolejnych kroków w pielęgnacji, Krave obiera całkowicie inny kierunek.

Czytajcie dalej aby dowiedzieć się więcej o filozofii tej marki!

Liah Yoo, influencerka beauty i założycielka marki zyskała zaufanie swoich obserwatorów i pozycje eksperta dzięki dzieleniu się autorskimi poradami dotyczącymi pielęgnacji skóry, a przede wszystkim dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu w największej koreańskiej firmie kosmetycznej, AmorePacific.

W pewnym momencie Liah zdała sobie sprawę, że świat pielęgnacji idzie w złą stronę.
Liah chciała powiedzieć stop firmom kosmetycznym zachęcającym klientów do kupna nowych, co raz to wymyślniejszych produktów o zachęcających obietnicach, które nie miały odbicia w rzeczywistości. Zagubienie i frustracja skłoniły Liah do założenia swojej firmy, która będzie rewolucją i pomoże osobom takie jak ona.Krave powstało aby przywrócić pielęgnacji to czym miała być- prostym,przyjemnym rytuałem, który relaksuje, a nie napawa stresem. To wcielenie w życie zasady mniej to więcej . Tak właśnie narodził się koncept #PressReset, czyli zrobienie kroku w tył, aby posłuchać prawdziwych potrzeb swojej skóry i dać jej to czego potrzebuje .

Marka opiera się na dwóch liniach kosmetyków. Z jednej strony seria Core jest podstawową gamą produktów, które mają za zadanie chronić skórę. Po prostu.
Z drugiej, seria Supplement bierze na celownik konkretne problemy skóry. Uzupełnia jej braki, przywracając tym samym jej równowagę.

Produkty Krave są odpowiednie dla każdego rodzaju skóry, a ich formuła nie szkodzi naturalnym czynnościom skóry ani nie zaburza funkcji bariery naskórkowej.

Wszystkie produkty KraveBeauty są przyjazne dla wegan, wolne od okrucieństwa i zapachu, olejków eterycznych, barwników oraz potencjalnych substancji uczulających.

 

Zobacz również:

Wróć do góry